| | LABRADOR RETRIEVER
Psy - Dogs
Sędzia/Judge: Jan Erik Ek (S) – psy/dogs
Klasa baby / Baby Class (5)
1 WO/VP, ARTUR THE KING TOTUS TUUS, (MALLORN`S GROMIT - GLORIA Z GRODU HRABIEGO MALMESBURY), hod. Anna Zawiła, wł. Anna Zawiła, PL
2 O/P, CALIMERO Perfekt Partner, (COCO LOCOS VODKA MARTINI - ALUJA HERBU ZADORA), hod. Katarzyna Piechocka, wł. Katarzyna Piechocka, PL
3 O/P, TOFFEE NOIR Grzybowskich Pól, (HENDRIX Rejentówka - ENYA HAPPY z Chmielnik), hod. Zbigniew Nałęcz, wł. Aldona Dawid, PL
Klasa szczeniąt / Puppy Class (5)
1 WO/VP, Best Puppy, BIS Puppy 2 RENJI Gorska Fantazja, (A'Blizard for Misty Dreams - UMBRELLA Gorska Fantazja), hod. Beata Radomska, wł. Beata Radomska, PL
2 WO/VP, DRAGON EXIT Herbu Queen of Hearts, (IVERNESS Herbu Zadora - VVELL-BELOVED of Tintagel Winds), hod. Marta Rusinkiewicz, wł. Marta Rusinkiewicz, PL
3 WO/VP, CZESTER Z Grabowskiego Grodu, (United Kingdon Tankaram - Jane od Himalajskeho Cedru), hod. Teresa Tomalkiewicz, wł. Teresa Tomalkiewicz, PL
4 WO/VP, Rocheby TOY SOLDIER, (ROCHEBY GAMEKEEPER - ROCHEBY SANDYLANDS WARM WISHES), hod. D.M. Hopkinson, wł. Jolanta Kulling, PL
Klasa młodzieży / Junior Class (24)
1 dosk/exc, Mł. Zw. Klubu 09/ Club JW 09, Best Junior Loresho BRONZE BLUSH, (Ch.FIN, LV, EST Strongline's Dalwhinnie - Loresho Fudgy Brownie), hod. Annaliisa Harjukari, wł. Anna, Arkadiusz Gruza, PL
2 dosk/exc, KARL LAGERFELD Gorska Fantazja, (Suttonpark Manifesto - UDINE Gorska Fantazja), hod. Beata Radomska, wł. Beata Radomska, PL
3 dosk/exc, OLAF z Dębowego Gaju, (Yerres Leminiscatus - Kaja z Dębowego Gaju), hod. Edyta Słowicka, wł. Weronika Sadowska, PL
4 dosk/exc, Banne's Epoch JASPER, (Nipntuck OLLY OLLY OXEN FREE - Banner' LITTLE DEBBIE AT EPOCH), hod. Cynthia, Nancy Skiba, Chargo, wł. Marek Waszkiewicz, PL
Klasa pośrednia / Intermediate Class (10)
1 dosk/exc, CWC, A PIECE OF CAKE MOLTO BENE FCI, (Mł.Ch.PL, LT J.Ch., KL.JN), (Coco Loco's VODKA MARTINI - ZARINA Ekado), hod. Anna Gruza, wł. Anna Pondel, PL
2 dosk/exc, DOUBLE TROUBLE OF SWEET EYES, (BANDIT OF SWEET EYES - BECAUSE OF SWEET EYES), hod. Sandrine Welele, wł. M. P. Osuch, PL
3 dosk/exc, Huntmor BELLA MARE MOST WANTED, (Huntmor TEASE ME PLEASE - Forsythe BLACK MAGIC AT HUNTMOR), hod. Stacy Quake, wł. Sonia Czajor, Stacy Quake, PL
4 dosk/exc, Al-grom ALIBABA, (Fameflair XXL CANDY Kwiat Morza), hod. Marzena, Mirosław Zawiślak, wł. Marzena, Mirosław Zawiślak, PL
Klasa otwarta / Open Class (25)
1 dosk/exc, CWC, KEBRI DEHAR Herbu Zadora, (GROMYKO Herbu Zadora - ESPERANZA INLET Herbu Zadora), hod. Monika Dowgiałło, wł. Monika Dowgiałło, W.Pernak, PL
2 dosk/exc, Tweedledum GOOD VIBRATIONS, (Mallorn`s URSUS ARCTOS - Tweedledum PURPLE EVENING), hod. Kirsi Luomanen, wł. Beata Urbańczyk Zajac, PL
3 dosk/exc, Al-grom QUINCY, (WIT'S END WINDFALL FLYN O'HYSPIRE - Al-grom EMBRACE ME), hod. Marzena, Mirosław Zawiślak, wł. Marzena, Mirosław Zawiślak, PL
4 dosk/exc, OULSMI KOCIOKWIK JUST ME, (NAIKEN SUEDE - OULSMI JUST IN TIME), hod. Ginette Oulton, wł. M. P. Osuch, PL
Klasa użytkowa / Working Class (3)
1 dosk/exc, CWC, Zw. Klubu 09/ Club Winner 09 FART Perfekt Partner, (Mł.Ch.PL, KT-I), (ADDICTED TO LOVE DE L`ETANG BALANCET - Brawos Bis AFERA), hod. Katarzyna Piechocka, wł.
Piotr Wudarczyk, PL
2 dosk/exc, POOLSTEAD POL ROGER, (Ch.PL, Mł.Ch.PL, KT-III), (Poolstead Pepys - Poolstead Pine Needle), hod. R.v Hepworth, wł. Anna Kowalewska, PL
3 dosk/exc, My Brand EXPLORER, (CMKJ/LZ I c.), (Tweedledum AGAINST ALL ODDS - Mallorn's ELYSEE), hod. Haita-Maarit Zaharov, wł. Dominika Pieczonka, PL
Klasa championów / Champion Class (12)
1 dosk/exc, CWC, FIORD Sarracenia, (Ch.PL), (TSARODEJ TAYLOR MADE - ZŁOTOWŁOSA Górska Fantazja), hod. Agnieszka Sperska Żuk, wł. Jarosław Żuk, PL
2 dosk/exc, JIMI z Grodu Hrabiego Malmesbury, (Ch.PL), (ATTIKONAK TRULY MADLY DEEPLY - GIOCONDA z Grodu Hrabiego Malmesbury), hod. Beata Urbańczyk Zając, wł. Beata Urbańczyk Zając, PL
3 dosk/exc, Tullochmohr OH SO THRILLING, (Mł.Ch.PL, EST JW, Mł.Ch.EST, Ch.ROM), (SH Ch. Cambremer CRAFTSMAN - Tullochmohr MAX FACTOR), hod. Diana Downey-Tulloh, wł. Anna, Arkadiusz Gruza, PL
4 dosk/exc, Dolbia MANOLO BLAHNIK, (Ch.PL), (JOHNNY BRAVO v.d. Peppelenbosch - UNCOMMON JOY of Tintagel Winds), hod. Irmina Dudkowiak, wł. Edyta Fościak, PL
Klasa weteranów / Veteran Class (1)
1 dosk/exc, Best Vet., Weathertop STORM CLOUD, (AM.Ch.), (Balrion RING ROUN THE WORLD - Beechcroft WEATHERTOP WIND), hod. Saudjie, John Crook, wł. Saudjie, John Crook
Suki – Bitches
Sędzia/Judge: Rinie Leenen (NL)
Klasa baby / Baby Class (7)
1 WO/VP, AINT GOT NO MONEY I CAN FLY, (STENVEYZ Get Popular - Dafne Górska Fantazja z MISIÓWKI), hod. Magdalena Marecka, wł. Magdalena Marecka, PL
2 WO/VP, JAMBALAYA Azgard FCI, (Mallorn's Aint Mizbehavin - Ginger z Grodu Hrabiego Malmesbury), hod. Agnieszka, Marcin Żurawscy, wł. Agnieszka Żurawska, PL
3 WO/VP, FANABERIA Sodalis, (DOLAR Welma - AWANGARDA Sodalis), hod. Justyna Jabłońska, wł. Justyna Jabłońska, PL
Klasa szczeniąt / Puppy Class (7)
1 WO/VP, UNIQUE Azgard Adekatos Poland, (Mallorn's Gromit - Penny Ekado), hod. Tomasz Sławik, wł. Agnieszka Wolska, PL
2 WO/VP, BATA z Peletonu Skorpiona, (COCO LOCOS Vodka Martini - DION Rejentówka), hod. Hieronim, Marta Guberow, wł. Dorota Majewska-Legutowska, PL
3 O/P, XENA Kojec Ochojec, (Al-grom MY NAME IS BOND - ERA Bellatrix), hod. Zdzisław Wieczorek, wł. Artur Kaliński, PL
Klasa młodzieży / Junior Class (26)
1 dosk/exc, Mł. Zw. Klubu 09/ Club JW 09 CAMBREMER SILVER LACE, (SILVER SUEDE OVER ROCHEBY - CAMBREMER SILVER LACE), hod. D. Brabban, wł. Krystyna Habryń, PL
2 dosk/exc, Al-grom BIANCA, (Rocheby SMOKESCREEN - Al-grom EMBRACE ME), hod. Marzena, Mirosław Zawiślak, wł. Marzena, Mirosław Zawiślak, PL
3 dosk/exc, KATE MOSS Gorska Fantazja, (Suttonpark Manifesto - UDINE Gorska Fantazja), hod. Beata Radomska, wł. Beata Radomska, PL
4 dosk/exc, Dolbia SMOOTH OPERATOR, (Devonshire LIMITED EDITION - BECKY BAYO Górska Fantazja), hod. Irmina Dudkowiak, wł. Irmina Dudkowiak, PL
Klasa pośrednia / Intermediate Class (16)
1 dosk/exc, CWC, Zw. Klubu 09/ Club Winner 09, BOB, BIS 2 LEMONADE Kociokwik, (Adventurer s Row The Boat - Szkocka Whisky Kociokwik), hod. Małgorzata, Przemek Osuch, wł. Sebastian Stark, PL
2 dosk/exc, Al-grom TICKET TO THE MOON, (Richbourne KURI - CANDY Kwiat Morza), hod. Marzena, Mirosław Zawiślak, wł. Marzena, Mirosław Zawiślak, PL
3 dosk/exc, DHARMA MATRIX, (FOXRUSH GLADIATOR - MAKIA DŻEMOJADY), hod. Barbara Krasicka, wł. Agnieszka Gronowska, PL
4 dosk/exc, DUCHESSA Vero Amico, (PT CRUISER Sable Blues - NIGHT RUN Molto Bene), hod. Mateusz Piecychna, wł. Artur Grzankowski, PL
Klasa otwarta / Open Class (25)
1 dosk/exc, CWC, POOLSTEAD PULIGNY, (Mł.Ch.PL), (Poolstead Pleased As Punch - Poolstead Pine Needle), hod. R.v Hepworth, wł. Anna Kowalewska, PL
2 dosk/exc, ZSA ZSA Gorska Fantazja, (LT J.Ch.), (KINDLY AMERICAN EAGLE v.d. Weeward - UNICA Gorska Fantazja), hod. Beata Radomska, wł. Beata Radomska, PL
3 dosk/exc, AMARIGIE GLOW Perfekt Partner FCI, (ADDICTED TO LOVE de l'Etang Balancet - FRAJDA Perfekt Partner FCI), hod. Katarzyna Piechocka, wł. Katarzyna Świderska, PL
4 dosk/exc, Al-grom PANDORA'S BOX, (Rocheby SMOKESCREEN - Al-grom DAJSY MAY), hod. Marzena, Mirosław Zawiślak, wł. Marzena, Mirosław Zawiślak, PL
Klasa użytkowa / Working Class (5)
1 dosk/exc, CWC VENDI-VOSSY z Piaszczystej Górki, (KT-I), (Ch.PL DINO Czar Pogranicza - KAJA Gwiazdozbiór Gity), hod. Bogusław Szabat, wł. Piotr Bartyzel, PL
2 dosk/exc, CALAMITY JANE od Himalajskeho Cedru, (KPR/B-III), (Rocheby Smoke Screen - M'Ladys Finnish Lady), hod. Michaela Docekalowa, wł. Teresa Tomalkiewicz, PL
3 dosk/exc, My Brand EBONY AT AQUARELLE, (KT-1), (LICITHAS TERJE VIGEN - MALLORN'S ELYSEE), hod. Haita-Maarit Zahharov, wł. Maria Magdalena Lisowska, PL
4 bdb/vg, PONTA GROSSA Bella Mare, (KT-I), (FERRERO Bella Mare - UPSILON BLACK DE L'ERETTE), hod. Sonia Czajor, wł. Katarzyna Benka, PL
Klasa championów / Champion Class (8)
1 dosk/exc, CWC, Rewari EXACTLY AT MOLTOBENE, (Mł.Ch.PL, Ch.PL), (SH Ch, Cruft's Winner 04, 05 Tullochmohr FINAL EDITION - Cruft's Winner 05 Rewari EXECUTIVE OF CLANROSS), hod. M.W. Gardner, wł. Anna, Arkadiusz Gruza, PL
2 dosk/exc, RED HOT CHILLI PEPPER Azgard, (Ch.PL), (PT CRUISER Sable Blues - TELIMENA Azgard), hod. Agnieszka, Marcin Żurawscy, wł. Klaudia Czyż, A. Żurawska, PL
3 dosk/exc, UMBRELLA Gorska Fantazja, (PL, LT.Ch., PL, LT J.Ch., Cl.W, PL W.), (Sretlaw NEVER SMOKE AGAIN - UNICA Gorska Fantazja), hod. Beata Radomska, wł. Beata Radomska, PL
4 dosk/exc, PARMA Molto Bene, (Ch.PL, KT-1), (Tweedledum AGAINST ALLODDS - ZARINA Ekado), hod. Anna Gruza, wł. Maria Magdalena Lisowska, PL
|
|