Nova Scotia Duck Tolling Retriever

 

Labrador Retriever

 

Golden Retriever

 

Flat Coated Retriever

 

Chesapeake Bay Retriever

 

Curly Coated Retriever

 
 
Wzorzec
Hodowle
Reproduktory
Planowane mioty
Szczenięta
 
Wzorzec
Hodowle
Reproduktory
Planowane mioty
Szczenięta
 
Wzorzec
Hodowle
Reproduktory
Planowane mioty
Szczenięta
 
Wzorzec
Hodowle
Reproduktory
Planowane mioty
Szczenięta
 
Wzorzec
Hodowle
Reproduktory
Planowane mioty
Szczenięta
 
Wzorzec
Hodowle
Reproduktory
Planowane mioty
Szczenięta
 

.

.

 


BIS - sędzia Ray A. Strudwick

1. FCR Compendio Nimble to Gawika (Comics New Blue Fashion x Miss Mallorys One Moment In Time), hod. A. Dziekanowska, wł. Gabriela i Wiesław Kawala
2. LR Skaza Gwiazda Antares (Tweedledum Good Vibration x Alexia Dorsetshire), hod. L. Chrast, wł. Agnieszka Kowalczyk & Beat Urbańczyk-Zając
3. GR Secret Wielki Szu (Xcentric Oligarchia x Secret Oda do Radości), hod. J. Grabowska, wł. Donata Lipka
4. NSDTR Purple Rain Suchy Las Vegas (Honeyrun's Lord of the Dance x Rus N' Riv Foxtaz Get Ready), hod. A. Uran-Barcik, wł. Anna Uran
5. CCR Paradigma Folklor (Ad Lucem Tornado Beta x Guardangel Ellada), hod. A.P. Andreeva, wł. Barbara & Katarzyna Lauzer
Weteran BIS - sędzia Ray Strudwick

1. NSDTR Honeyrun's Lord of the Dance (Honeyrun's Patriot Games x Honeyrun's Little Miss Magic), hod. C. Beckner, wł. Anna Uran
2. GR Secret Wielki Szu (Xcentric Oligarchia x Secret Oda do Radości), hod. J. Grabowska, wł. Donata Lipka
3. FCR Whizzbang's Mexican Afterburner (Almanza I Hate Mondays x Almanza Sweet Georgia Brown), hod. D. Jensen, wł. Dominika Pieczonka
4. LR Dolbia Summer Love (Devonshire Limited Edition x Becky Boyo Górska Fantazja), hod. I. Dudkowiak, wł. Klaudia Czyż
Najlepszy Retriever Użytkowy - sędzia Sergio Scarpellini

1. GR Orientgold In My Soul (Lux Bright Emerald x Arientgold Akvarel), hod. O. Bakanov, wł. Ilona Repina
2. FCR Compendio Eyran (Black Mica's For Those Who Dare x Compendio Vanta Verona), hod. A. Dziekanowska, wł. Monika Pawlak-Szymczak
Junior BIS - sędzia Sergio Scarpellini

1. LR Bloomwood All the Midnights in Vegas (Vegas Night Bella Mare x Xelia Deva Herbu Zadora), hod. E. Kotowska, wł. Radosław Kotowski
2. FCR Gawika Z Anyżkiem (Susedalens Remington Sandero x Compendio Emillie), hod. W. Kawala, wł. Klaudia Godula
3. GR Laska Adekatos Poland (Ha Ha Zidan Szczęśliwy Słoń x Kayah Adekatos Poland), hod. & wł. Tomasz Sławik
4. NSDTR Red Hot Chilli's High Life (Rainier's Vermilion Blitz x Red Hot Chilli's Right Side of Life), hod. & wł. Klaudia Małuj
Puppy BIS - sędzia Alessandro Zeppi

1. LR Crazy in Love z Grodu Hrabiego Malmesbury (Greenstone Journey to My Heart x Labry Bery Buranessa), hod. B. Urbańczyk-Zając, wł. Agnieszka Kowalczyk
2. GR Winnie The Pooh Anarchia Box (Rosegrove Let It Be Me x Good Enough Anarchia Box), hod. & wł. Luiza Nilsson
3. NSDTR Follow Me To The Sky Happy Red Nose (Dancing With Fire Paco del Vecchico Mulino x Ofelia pod Jabłonią), hod. P. & A. Kaczor, wł. Bogumiła Bukowska
Minor Puppy BIS - sędzia Alessandro Zeppi

1. FCR Napada's Wonderful Victory (Kvicksans For Your Eyes Only x Napada's Nature's Flower), hod. G. Bjorneboe & T. Haland, wł. Monika Pawlak-Szymczak
2. GR James Bond Dwie Korony (Voyage King Of Love x Qdore English Rose), hod. K. Korycka-Turuk, wł. Edyta Sweklej & hodowca
Najlepsza Grupa Hodowlana - sędzia Alessandro Zeppi

1. GR Adekatos Poland, hod. Tomasz Sławik
2. FCR Perro Cobrador, hod. Urszula Sar
3. NSDTR Red Hot Chilli's , hod. Klaudia Małuj
Najlepsza Para - sędzia Olga Teslenko

1. LR QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora, QUINTESSENCE Herbu Zadora, wł. Monika Dowgiałło
2. FCR Compendio NIMBLE TO GAWIKA, Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA, wł. Wiesław Kawala
3. GR COSMOPOLITAN Emerald Garden, SODELIGHT CHER AMI GOLDEN, wł. Nina Kowalska
4. CCR Paradigma FOLKOR, WARRIOR PRINCESS z BasiSfory wł. Barbara Lauzer, Katarzyna Lauzer
Najlepsza Suka Hodowlana - sędzia Olga Teslenko

1. FCR STEPLINE Perro Cobrador (Gunways Flying Dragonfly x Compendio Aruba), wł. Urszula Sar
Najlepszy Reproduktor - sędzia Olga Teslenko

1. GR Kimi Adekatos Poland (Zoolander Oligarchia x Kayah Adekatos Poland), hod. T. Sławik, wł. Grzegorz Gołebiowski & Hodowca
2. FCR Almanza Cashmere Imitation (Don's Cashmere x Nerelius Sky Fits Heaven), hod. R. Ulin, wł. Ewelina Deszerrt-Kłosowska
Curly Coated Retriever - sędzia Alessandro Zeppi

Zw. Klubu & BOB - Paradigma Folklor (Ad Lucem Tornado Beta x Guardangel Ellada), hod. A.P. Andreeva & L.A. Avakyan, wł. Barbara & Katarzyna Lauzer
Zw. Klubu & BOS Hecolap Atena(Gypsy's Soul Osbert x Magriss Look Twice), hod. M. Jabłoński, wł. Beat Szczepańska & hodowca
Flat Coated Retriever - sędzia Ray A. Strudwick

Zw. Klubu & BOB - Compendio Nimble to Gawika (Comics New Blue Fashion x Miss Mallorys One Moment In Time), hod. A. Dziekanowska, wł. Wiesław Kawala
Zw. Klubu & BOS - Gawika Bardzo Gryfno Frelka (Compendio Nimble to Gawika x Compendio Emillie), hod. & wł. Wiesław Kawala
Mł. Zw. Klubu (pies) & Najlepszy Junior - Gawika z Anyżkiem (Susedalens Remington Sandero x Compendio Emillie), hod. W. Kawala, wł. Klaudia Godula
Mł. Zw. Klubu (suka) - Fame Perro Cobrador (Compendio Eyran x Stepline Perro Cobrador), hod. U. Sar, wł. Katarzyna Mazurkieiwcz
Najlepszy Weteran w Rasie - Whizzbang's Mexican Afterburner (Almanza I Hate Mondays x Almanza Sweet Georgia Brown), hod. D. Jensen, wł. Dominika Pieczonka
Najlepsze Szczenię w Rasie - Tasza Pola Poland (Radost is Istry Black Russian x Aniela Polka Poland), hod. & Wł. Beata Niedzielska
Najlepsze Mł. Szczenię w Rasie - Napada's Wonderful Victory (Kvicksans For Your Eyes Only x Napada's Nature's Flower), hod. G. Bjorneboe & T. Haland, wł. Monika Pawlak-Szymczak
Golde Retriever
sędzia Ray. A. Strudwick - dosrosłe psy, sędzia Olga Teslenko - pozostałe klasy psów, wszystkie klasy suk & BOB


BOB & Najlepszy Weteran w Rasie - Secret Wielki Szu (Xcentric Oligarchia x Secret Oda do Radości), hod. J. Grabowska, wł. Donata Lipka
BOS, Zw. Klubu - Orientgold In My Soul (Lux Bright Emerald x Orientgold Akvarel), hod. O. Bakanov, wł. Ilona Repina
Zw. Klubu (pies) - Karat Adekatos Poland (Kimi Adekatos Poland x Appassionata Adekatos Oligarchia), hod. T. Sławik, wł. Joanna Sołtys
Mł. Zw. Klubu & Najlepszy Junior - Laska Adekatos Poland (Ha Ha Zidan Szczęsliwy Słoń x Kayah Adekatos Poland) hod. & wł. Tomasz Sławik
Mł. Zw. Klubu (pies) - Kalle Rozmachany Ogon (Majik Finders Keepers x Layla Rozmachany Ogon), hod. & wł. Magdalena Kalwajtys
Najlepsze Szczenię w Rasie - Winnie The Pooh Anarchia Box (Rosegrove Laet It Be Me x Good Enough Anarchia Box), hod. & wł. Luiza Nilsson
Najlepsze Mł. Szczenię w Rasie - Trubliss Me, Myself and I (Goldfashion Diesel x Nenpinque Prada Perfect), hod. & wł. Agnieszka Wojtala
Labrador Retriever
sędzia Alessandro Zeppi psy, sędzia Sergio Scarpellini suki & BOB


BOB, Zw. Klubu - Skaza Gwiazda Antares (Tweedledum Good Vibrations x Alexia Dorsetshire), hod. L. Chrast, wł. Agnieszka Kowalczyk
BOS, Zw. Klubu - Hyspire Whatever You Want (Hyspire Maritime Everything You Always Wanted x Hyspire Sporty Spice), hod. J. Heim & V. Russel &. L. Da Ross, wł. Sonia Czajor
Mł. Zw. Klubu (pies) - Avalanche Kreuzburg (Richbourne Treasure Hunt x Silver Airline Leminiscatus), hod & wł. Katarzyna Szewczyk
Mł. Zw. Klubu & Najlepszy Junior - Bloomwood All The Midnights in Vegas (Vegas Night Bella Mare x Xelia Deva Herbu Zadora), hod. Ewa M. Kotowska, wł. Radosław Kotowski
Najlepsze Szczenię w Rasie - Crazy In Love z Grodu Hrabiego Malmesbury (Greenstone Journey To My Heart x Labry Bery Buranessa), hod. B. Urbańczyk-Zająć, wł. Agnieszka Kowalczyk
Najlepsze Mł. Szczenię w Rasie - Palermo Bella Mare (Dickendall Buckstone Three Dog Night x Clearcreek Forget Me Not), hod. S. czajor, wł. Piotr ułamek & Hodowca
Nova Scotia Duck Tolling Retiever - sędzia Alessandro Zeppi

BOB, Zw. Klubu (suka) - Purple Rain Suchy Las Vegas (Honeyrun's Lord of the Dance x Rus N' Riv Foxtaz Get Ready), hod. & wł. Anna Uran
BOS & Najlepszy Weteran - Honeyrun's Lord of the Dance (Honeyrun's Patriot Games x Honeyrun's Little Miss Magic), hod. C. Beckner, wł. Anna Uran
Zw. Klubu (pies) - Life Is Fun Red Furrytail (Lauvstua's Olimpic Orion Ayrdust - Be My Light Dancing With Fire Retrover), hod P. Boroch, wł. Marta Kowalska
Mł. Zw. Klubu (pies) - Lerevy Shiawase
(Dragonflame's Ride the Wild Wind x Shaggy Tollers Wild N'Lonely Lyra), hod. A. Ivanova, wł. Anna Uran & Joanna Jaroszewska
Mł. Zw. Klubu & Najlepszy Junior - Red Hot Chilli's High Life (Rainer's Vermillion Blitz x Red Hot Chilli's Right Sode of Life), hod & wł. Klaudia Małuj
Najlepsze Szczenię w Rasie - Follw Me to the Sky Happy Red Nose (Dancing with Fire Paco del Vecchio Mulino x Ofelia pod Jabłonią), hod. P. & A. Kaczor, wł. Bogumiła Bukowska
       Wszelkie prawa zastrzeżone smartcat 2006